pátek 15. září 2017

Poslední týden

před dovolenou.
V pondělí jsem měla denní, která byla zase velmi svižná.
Lucce se rozjel zánět spojivek. Škola se tedy nekoná.

V úterý jsem měla volno. A protože Lucka je doma, mohla jsem spát....
Pak nějaký nákup a konečně jsme po dlouhé době zašli s taťkou do staronové kavárny na kafe.
Zpracovala jsem další várku máty. V zimě asi nebudeme pít jiný čaj než mátový.

Lucčin zánět spojivek byl takový, že jsme ve středu vyhledaly očního lékaře. Tedy lékařku. Byla milá a pravila, že to má fakt hrozný. No, jsem ráda, že léčbu jsem si nasadila správnou (díky za známé na veterině). A budeme doufat, že se to fakt zlepší.
Pro mne řádná dávka nostalgie vrátit se skoro po pěti letech na své původní pracoviště a vidět tam svoje otisky. Jo, tenkrát mi tam bylo fajn. Ale i přesto, že v současné době jsem nějak unavená a i zdravotně ne zcela v pořádku, nelituju, že jsem se někam posunula.
Odpoledne vyzvednout Lucii ve škole sešity. Taky nostalgie. Vlastně žádná změna. Myslím, že už se docela těším, že letos tahle škola pro mne jako pro rodiče po 22 letech skončí. Tý jo, takhle když to spočítám, tak to je hrozný. Fakt už tam jako rodič chodím 22 let.
No a večer na noční. Ta docela šla, jen k ránu nám jedna duše trochu ztrpčovala život. Ale ona je naše nadřízená a má to v popisu práce. Ale jde to i jinak.....

Ráno rychle do postele a v poledne se dát ostříhat. Odpolední informativní rodičáky jsem vzdala. Navečer další noční. O poznání klidnější. Nadřízená jiná a skoro jsme ji neviděly. Jde to i jinak...

V pátek ráno zase do pelechu, ale tentokrát s veselou náladou.
Po skoro 6 měsících nepřetržité práce mi začíná dovolená. Sice jen týden, ale já se těším.
A nezkazí mi ji ani předpověď počasí, ani nic jiného. Fakt ne.
Odpoledne s mužem nákup a káva v druhé staronové kavárně.
Musíme tu dovolenou nějak pozitivně začít když venku leje a leje.

PS: Péťa stále na Islandu


 Jana s Maru vyrazily na pravidelnou dovolenou s Janinýma kamarádkama. Dřív jezdívaly pod širák, letos mají chatičku. Snad nezmrznou a aspoň na chvilku z ní vylezou :) Moc bych jim to přála.Žádné komentáře:

Okomentovat