čtvrtek 31. května 2018

Květen

Květen začal trochu divoce. Viki čurala krev, takže sehnat rychle ve svátek pohotovost a řešit její stav. Naštěstí to byl "jen" zánět. ATB zabrala rychle.
Taky jsme se museli, teda Lucka, rozhodnout kam na střední. Tak snad vybrala dobře a bude spokojená.
Lucka byla na poslední zdravotnické soutěži. Poslední fotky na ZŠ, které pan fotograf trochu zazdil.
Neustále docházím k Marcelce. Moje rameno je na ní asi závislé.
I u nás proběhlo ZUŠ Open, i Lucka hrála veřejně na náměstí.
Prevence u zubaře. Nový pan doktor a vše OK.
První rodičáky na nové škole. Pan třídní docela sympaťák.
Lucka odjela na 4denní školní výlet.
Tolik dokumentace slovní. Teď ta obrazová.
Jelikož je teplo a všechno kvete, tak se všude fotíme...


 Fotím i když pracuji, to většinou tam, kde si udělám "kancelář".A jelikož taky všechno , včetně trávy, rychle roste, musí se sekat. Děda má zdatného pomocníka, který by sekal i posekané.


A zase fotíme....


1 komentář:

  1. Ahoj všichni! I, m zde prozkoumat blogy a fórum o nádherné a nejbezpečnější lék na (Herpes Virus). Byl jsem pozitivní na smrtící virus zvaný herpes a já jsem ztratil naději, protože jsem byl ven vrhal a odmítl dokonce i mé přátele skříně. Hledal jsem on-line, abych věděl a vyptával se na lék na Herpes a já jsem četl někoho svědectví o tom, jak byl vyléčen z Herpes, tak jsem se rozhodl kontaktovat stejného bylinkáře, protože vím, že příroda má moc léčit všechno. kontaktoval jsem ho, abych věděl, jak mi může pomoci a on mi řekl, že se nebudu bát, že mě uzdraví přírodními bylinami od Boha! po dvou dnech, kdy ho kontaktoval, mi řekl, že lék je připraven a poslal mi ho přes DHL a po 3 dnech se mi dostal! Použil jsem med, když mě instruoval (Ráno a VEČER) a byl jsem vyléčen! jeho opravdu jako sen, ale jsem tak šťastný! to je důvod, proč jsem se rozhodl také přidat další komentář k Němu tak, že více může být zachráněno stejně jako já! a pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail na adresu purenaturalhealer@gmail.com nebo whatsapp +2348105150446

    OdpovědětVymazat